Ples maturantů z EKONOMu v rytmu High school

Ples maturantů z EKONOMu v rytmu High school

Litoměřice – Tanec, hudba a zábava, tak by se dal popsat maturitní ples žáků čtvrtých ročníků oborů mediální komunikace a mezinárodního obchodu. Letošní ples se konal ve stylu amerického filmu High school musical.

Maturitní ples se konal 12. ledna 2018 v Kulturním domě v Litoměřicích. Maturanti už během dopoledne celý sál vyzdobili do stylu filmu High school musical, a tak se celý večer nesl v barvách červené a bílé.

Ples byl oficiálně zahájen předtančením, kterého se ujal Štepán Pleyer a jeho přátelé. Nicméně hlavními hvězdami večera byli žáci 4. AM a 4. AO, kteří byli již po úvodních slovech moderátorů, Ondřeje Dobrovolného a Kristýny Svobodové, žáků 2. ročníku oboru mediální komunikace, ošerpováni v doprovodu svých oblíbených písní. Po ohromujícím potlesku se na plese začalo tančit v rytmech kapely NoHeadache, která překvapila nejen staršími písněmi, ale i přezpívanými novými skladbami. Na tanečním parketu se vystřídali maturanti s učiteli, následně i s rodiči a konečně mohla začít volná zábava.

V závěru večera se již všichni těšili na půlnoční překvapení, na kterém oba čtvrté ročníky již několik měsíců dřely, a vyplatilo se. Maturanti tancovali v červených a bílých dresech, které se skládaly ze sukně a trička, a bylo úplně jedno, zda se jedná o chlapce či dívku. K tanci hrála známá píseň z filmu High school musical a žáci dokázali, že i když jsou už ve čtvrtém ročníku a čeká je náročné období, tak jsou pořád stejně ohební a veselí. A aby té zábavy nebylo málo, všichni přítomní mohli z podia slyšet hlas Ing. Ondřeje Maršíka, učitele ekonomiky a managementu, který si spolu se čtvrťáky zazpíval svou oblíbenou píseň.

„Ples byl vynikající, na všech přítomných bylo vidět, že se skvěle bavili. Doufám, že jim dobrá nálada vydrží až do maturit a dojde ke šťastnému konci,“ prohlásila s úsměvem Mgr. Miluše Kahounová, učitelka českého jazyka a dějepisu.

Autorka: Veronika Hálová

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.